Web Sitesi Nedir ?


Web Sitesi size ait belge, dosya, fotoğraf, yazı vb. içerikleri yazılım dilleri aracılığıyla internet tarayıcıları üzerinden ziyaretçilere ulaştıran bir araçtır. HTTP ve HTTPS protokolleri ile çalışır HTTP ve HTTPS protokolleri arasındaki fark güvenliktir. Günümüzde kullanılan ve kullanılması gereken HTTPS protokolüdür. Bu sayede tarayıcılar sitenizin güvenli olduğu bilgisini ziyaretçilere gösterir ve güvenli bir deneyim sunar.


Neden Bir Web Sitesine Sahip Olmalıyım ?


Geride bıraktığımız 2020 yılında TÜİK tarafından gerçekleştirilen "Hanehalkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması-2020" sonuçlarına göre internet kullanım oranı Türkiye genelinde %79 düzeyindedir. Aynı zamanda interneti herkesin evinin önünden geçen bir sokak gibi düşünmeliyiz fiziksel olarak size erişim konusunda sorun yaşayabilecek insanlara web sitesi aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.


Neden Profesyonel Bir Web Sitesi ?


Minnesota Üniversitesi Araştırma Merkezi tarafından yapılan araştırma sonucunda Web Sitelerinin kullanıcı üzerinde motivasyonel ve duygusal etkisi olduğunu göstermiştir. Web Sitesinin karmaşıklığı, kullanılan renkler ve düzeninin kullanıcıların tercihlerini etkilediğini de gösteren bu araştırma neden bir Web Sitesi yaptırırken uzman yardımı almamız gerektiğini Web Sitelerinin tasarımlarının ve düzeninin kullanıcılar üzerindeki etkisi ile açıklamaktadır.Biz Neler Yapıyoruz ?


Çalışmaya başlarken isteklerinizi özenle dinleyip profesyonel bakış açımızla isteklerinizi değerlendirip bu konuda size geri bildirimler veriyoruz. Sizden gelen olumlu cevap sonrasında tasarımsal süreçle ilgili görüşlerinizi alıp, dilerseniz sizin tasarımınızı dilerseniz ekibimizce hazırlanmış sizin için en uygun tasarımla ve renk içeriğiyle sitenizin tasarımsal sürecine başlıyoruz. Tasarımsal süreçte sizinle sürekli iletişimde kalıp bu süreci sağlıklı ve düzenli geri bildirimlerle sürdürüyoruz. Tasarım süreci sonunda son onay için Web Sitenizin tasarımını sizlere sunuyoruz. Onayın gelmesi halinde Web Sitenizin yazılımsal sürecine başlıyoruz ve geri bildirim vermeye devam ediyoruz. Yazılım süreci belirli bir olgunluğa eriştiğinde size kullanılabilir demo içeriğini sunu kalan yazılım sürecini tamamlayıp yayın aşamasına geçiyoruz. Bu sürecin bir parçası olmak ve dijital dünyadaki kimliğinizi profesyonel ellere bırakmak isterseniz projelerimize göz atabilir ya da olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.